Kom 511-511-322   Kom 502-32-55-37
Powrót

Auto folia do przyciemniania szyb samochodowych

 

TYP : Folie samochodowe GLOBAL

ikona_glob_auto_400_01W naszej bogatej ofercie produktów posiadamy między innymi folie samochodowe do przyciemniania szyb marki GLOBAL. Dzięki temu nasz asortyment jest w stanie sprostać wymogom każdego klienta i jego auta. Każda z naszych auto folii posiada doskonałe właściwości chroniące pasażerów i wnętrze pojazdu przed działaniem promieni UV oraz odbijają one promieniowanie podczerwone, które odpowiada za przenoszenie ciepła.

Folie do przyciemniania szyb, znajdujące się w naszym asortymencie są produkowane przez dymienie poliestru, część z nich posiada również dodatkowe warstwy
apylanego metalu, uzyskane dzięki unikalnej technologii wykorzystywanej przez markę GLOBAL.

Najważniejszymi cechami naszych folii samochodowych są :
- poprawa skuteczności klimatyzacji auta (dzięki odbiciu nadmiaru ciepła),
- wiele odcieni każdej gamy produktów, najbardziej popularne, ale i wyglądają estetycznie,
- znacznie redukują blask słoneczny i dzięki temu wzrok kierowcy mniej się męczy,
- prosty montaż auto folii ze względu na dobre warunki obkurczania pod wpływem temperatury,
- dzięki redukcji promieni UV minimalizują możliwość wystąpienia nieestetycznych odbarwień tapicerki oraz jej trwałość,
- wzbogacają estetykę auta,
- możliwość wyboru stopnia przepuszczalności światła widzialnego (od 5% do nawet 50%).


Folie samochodowe to_global_i_supershink_400marki GLOBAL, których dystrybucją i montażem się zajmujemy, to przykład asortymentu bardzo dobrej jakości oraz wykorzystania najnowszych technologii. Charakteryzują się one między innymi wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne, a także na wysoką temperaturę. Chętnie pomożemy Państwu wybrać najbardziej satysfakcjonujący produkt, gdyż dobrze dobrana auto folia to gwarancja idealnego przylegania do szyby oraz długiej eksploatacji.

Nasze folie do przyciemniania szyb to nie tylko produkt świetnej jakości, ale i o szerokim zastosowaniu, gdyż z łatwością dopasowują się do każdego kształtu szyby w Państwa pojeździe, zwłaszcza na tylnej szybie. Auto folia GLOBAL potrzebuje na to jedynie kilka minut. Jest to możliwe nawet w przypadku samochodu VW NEW BEATLA, co mamy nadzieje ucieszy użytkowników tychże pojazdów.

Nasze folie samochodowe posiadają również doskonałe właściwości antystatyczne, dzięki czemu podczas ich montażu nie zachodzi zjawisko przyciągania drobin kurzu do powierzchni mającej bezpośredni kontakt z szybą samochodową.

Technologia Supershink
Jest to nowatorska technologia, dzięki której folia samochodowa kurczy się i dostosowuje do profilu szyby. Folia dopasuje się do kształtu każdej szyby tylnej już w kilka minut.


Sto_global_i_antistatik_400zczegóły dotyczące naszych folii do przyciemniania szyb GLOBAL:
- ponad 30 modeli produktów,
- wersje z atestem niemieckim TUV z nadrukiem laserowym (modele z serii ABG),
- brak redukcji fal radiowych, GPS oraz GSM przy foliach niemetalizowanych,
- bezrefleksyjny widok oraz brak zniekształceń wizualnych,
- dobrej jakości poliester, który ułatwia naklejenie oraz zniwelowanie ewentualnych błędów montażowych,
- dostępne kolory folii (czarny, czarny metaliczny, szaro-zielony, niebieski, brązowy, zielony).

Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta – zarówno osobiście, mailowo jak i
telefonicznie!

 

 

Technologia antistatik
Jest to technologia gwarantująca optymalną czystość montażu. Wszystko dzięki temu, że zapobiega ona powstawaniu ładunków elektrostatycznych, które często powstają w trakcie oddzielania folii osłonowej od właściwej. Pozwala to uniknąć przyciągania pyłów do folii.

 

Rodzaje folii:

- QDP 05, 20, 30, 40, 50

Nie zakłócają fal radiowych, nie wpływają na jakość sygnału GPS czy zasięg sieci komórkowej. Posiadają czarny, nierefleksyjny kolor, który zapewnia przejrzysty i klarowny obraz.

 

- QDP ABG 05, 20

Unikalna oferta dla klientów, których samochody są zarejestrowanie w kraju naszych zachodnich sąsiadów. Folie wyróżnia nadruk laserowy co 40 cm po obu stronach jej brzegów. Do produktu dołączamy książeczkę ATEST TUV.

 

- CH HP GLOBAL 05, 15, 30, 50

Krystaliczny i przejrzysty obraz, głęboki kolor metalizowanej czerni. Do najważniejszych właściwości tych folii należy znaczne ograniczenie wpływu promieni słonecznych.

 

- CH HP GLOBAL ABG 05, 15, 30

Oferta dla klientów, których samochody zostały zarejestrowane w Niemczech. Wyjątkowe folie z nadrukiem laserowym co 40 cm na jej brzegach, po obu stronach. Dodatkowo dołączamy książeczkę ATEST TUV.

 

- BLACK PREMIUM 05, 15, 35, 50

Folie nierefleksyjne w kolorze szaro-zielonym o naturalnych odcieniach. Przejrzysty, krystaliczny obraz. Miękki poliester daje możliwość zniwelowania skutków potencjalnych zagięć w taki sposób, że nie są one dostrzegalne z zewnątrz pojazdu.

 

- GP PREMIUM 05, 20, 30, 50

Folie te posiadają optymalną warstwę kleju, dzięki któremu można zlikwidować skutki błędów w montażu – kurz zanika w grubej pokrywie kleju, dzięki czemu go nie widać. Właściwości miękkiego poliestru pozwalają zlikwidować zagięcia na tyle, że nie można ich dostrzec z zewnątrz samochodu. Nierefleksyjna głęboka czerń i przejrzysty, klarowny obraz.

 

- GREEN PREMIUM 20, 30, 50

Świetnie imitujące wygląd oryginalnych szyb folie premium w kolorze zielonym.

 

- BLUE 30 PREMIUM

Folie termokurczliwe w kolorze niebieskim, które pozwalają wyeksponować wyjątkowy styl pojazdu.

 

- BRONZE PREMIUM 15, 35

Folie premium w kolorze brązowym, które mogą być używane przy przyciemnianiu szyb w drzwiach wejściowych do lokali mieszkalnych.

 

Typy folii okiennych GLOBAL: